jak prowadzić firmę

 

Gdybym miała opisać siebie jednym słowem to… nie umiałabym wybrać pomiędzy „przedsiębiorczyni” a „kreatorka”.

Z jednej strony całe moje życie zawodowe to budowanie i prowadzenie firm (do tej pory trzech), a z drugiej nie potrafię funkcjonować bez procesu tworzenia. Nowe pomysły (miliony pomysłów!) na firmę, produkt, wyjazd, wystrój, to moja codzienność.

Uwielbiam ludzi, a szczególnie słuchać ich historii, gdy chcą się nimi podzielić. Widzę w nich siłę oraz unikalne połączenie talentów i pewnie dlatego wierzę, że dla każdego zawsze znajdą się odpowiednie rozwiązania.

Tak, bywam niepoprawną optymistką.

Jednak nie zawsze tak było. Gdy tkwiłam we własnej firmie przemęczona i znużona, byłam przekonana, że tak właśnie musi wyglądać prowadzenie biznesu. Uczono mnie, że pańskie oko konia tuczy i zawsze powinnam doglądać wszystkiego sama. Byłam przekonana, że ciężka praca popłaca i właściwie nie ważne, czy się ją lubi. Pracę mieć trzeba i każdy grosz szanować. I pamiętać, że klient to mój pan. Kropka.

Po pięciu latach okazało się, że w XXI wieku, wiele z ludowych biznesowych mądrości straciło już ważność. Gdy się ocknęłam, zaczęłam automatyzować pierwszą firmę, sprzedałam drugą, a później… zaczęłam szukać tego, kim naprawdę jestem i co naprawdę chcę wykorzystywać w budowaniu własnej firmy, aby prowadzić ją z większą wdzięcznością, lekkością i lepszym zyskiem. I jak zharmonizować ją z życiem osobistym.

Każdym moim odkryciem dzielę się z kobietami przedsiębiorczymi potrzebującymi więcej wolności w tym, jak życją.

Moje klientki to właścicielki firm, które odkrywają jak dopasować model firmy do swoich mocnych stron, wartości i potrzeb. Ustalają własne zasady prowadzenia biznesu i własne granice, aby w klarowny sposób komunikować się ze swoimi klientami i zarabiać, sprzedając niesamowicie wartościowe produkty i usługi.

Pomaga mi w tym moje 7 letnie doświadczenie w roli włascicielki firm (i pracodawcy – to dopiero lekcja!), ukończenie Microeconomics of Competitiveness Course w Harvard Business School, bycie certyfikowanym coachem skoncentrowanym na rozwiązaniu przez Erickson College i praktyka Racjonalnej Terapii Zachowań. Całości dopełnia certyfikacja u samej Kendall Summerhawk jako Sacred Money Archetypes (r) Coach, co pozwala przedsiębiorczyniom odkrywać ich Unikalne Archetypy Finansowe, dzięki którym łamią blokady w zarabianiu i osiągają jeszcze większe przychody i satysfakcję w biznesie.

 


Erickson ICF Professional Business & Life Coach Alumni
Erickson Certification Business & Life Coach Training

 

 

 

 
 

 

 
Jeżeli mogę Ci w czymś pomóc, daj mi znać śmiało! Dla Twojej wygody poniżej znajdziesz formularz kontaktowy. Będzie mi niezmiernie miło Cię poznać!
Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości