Firma szyta na miarę - przymierz się!

BEZPŁATNA AKCJA!

START 6 kwietnia

FINAŁ 12 kwietnia

Otrzymaj nagrania, checklisty
i specjalne zaproszenie na webinar!

Jak dopasować firmę do siebie i mieć biznes z duszą, który przynosi zysk?

O CO CHODZI?

Zastanawiasz się czasem, co takiego robią lub mają w sobie inne kobiety, że szturmem podbijają rynek, mają dostatek klientów i zarabiają tyle, ile chcą?


Czy Ty też chciałabyś, aby firma była zgodna z tym co mówisz i czego w życiu chcesz? Aby była z pasji, bardziej świadoma, wpierała klientów, ale i zostawiała przestrzeń na czas dla mnie i rodziny. I oczywiście pozwalała żyć na dobrym poziomie?


Gdy wnikliwiej rozmawiam z przedsiębiorczyniami, okazuje się, że wiele z nich nie tyle ma problem z samym natłokiem zajęć, co wybraniem takich działań, które faktycznie pozwolą im zarobić pieniądze z poczuciem satysfakcji we własnej firmie. I w tym chciałabym Ci pomóc!


Koniec z osamotnieniem i wątpliwościami! W najbliższych kilku dniach chciałabym ujawnić Ci sposoby na stworzenie firmy szytej na miarę!

2

LIVE

WEBINAR

1

CHECKLISTY

3

1

TY I TWOJA FIRMA

KIM JESTEM?

WolnaWeWlasnejFimie.pl

Dorota Jesiołowska-Sołoducha

Od 7 lat prowadzę własne firmy. Nikt nie nauczył mnie biznesu i najpierw po omacku, obijając się dotkliwie o każdą możliwą przeszkodę, prowadziłam własną poradnię dietetyczną i szkołę gotowania. Praca po kilkanaście godzin dziennie, stres i “nie wiem w co ręce włożyć” były moją codziennością.


Gdy jednak okazało się, że to zupełnie nie moja bajka, zaczęłam szukać odpowiedzi na to, kim jestem i czego chcę.


Byłam pewna tylko tego, że chciałam wolności i fascynowała mnie złożoność prowadzenia własnego biznesu. Kończąc kurs na Harvard Business School, Szkołę Coachów w Erickson College, a później certyfikację Sacred Money Archetypes® zrozumiałam, że od zawsze patrzyłam szerzej.


W kwestii zdrowia łączyłam pracę z ciałem z pracą nad umysłem. Podobnie widzę prowadzenie firmy. To nie tylko strategie, cele i pieniądze, ale również integralna część życia.


Po dziesiątkach szkoleń (m.in. u Amy Porterfield, Dereka Halperna, Toda Hermana, Denise Duffield-Thomas) i nauczona doświadczeniem, pomagam teraz kobietom dopasować firmę do tego jak żyją. Moje klientki cieszę się większą ilością czasu, pieniędzy i satysfakcji. I jestem pewna, że Ty również możesz się tego nauczyć!

PLAN AKCJI!

piątek, 6 kwietnia, 9.00 - 9.30

3 najczęstsze błędy przedsiębiorczyń, które chcą zarabiać pozostać sobą

LIVE ze specjalną checklistą, która pozwoli Ci wykryć Twoje blokady powstrzymujące Cię przed tworzeniem firmy na własnych warunkach i zarabianiu na niej

poniedziałek, 9 kwietnia, 9:00 - 9:30

3 oznaki, mówiące, że firma nie jest dopasowana do Ciebie

LIVE ze specjalną checklistą, która pozwoli Ci zdiagnozować, na ile firma jest faktycznie dopasowana do tego kim jesteś i jak chcesz żyć

czwartek, 12 kwietnia, 18:00 - 19:30

Uporządkuj biznesowy nieład!

WEBINARO-WARSZTAT, na którym przejdziesz przez specjalne kroki prowadzące Cię wprost do większej klarowności w działaniach w Twojej firmie, abyś mogła pozostać sobą i zarabiać

CO MÓWIĄ O PRACY ZE MNĄ?

Gratuluję Ci świetnego pomysłu i pasji do dzielenia się wiedzą. Z kilkunastu szkoleń już korzystałam w swoim życiu, a Twoje jest NAJLEPSZE! Serio. Trzymam kciuki i reperuje firmę razem z Twoim planem!

Aleksandra Tańska

Gabinet Kosmetyki HEBE

Beata Kwolik

Sposób na wnętrze

Dorota, bardzo lekko i przyjemnie mi się ciebie słucha. Strasznie lubię od ciebie czerpać wiedzę - jest to bardzo przyjemne - nie czuję że się uczę - a się uczę, to twój wielki talent "tak" przekazywać wiedzę.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI I ZAPISZ SIĘ TERAZ

FINAŁ 12 kwietnia

START 6 kwietnia

ZAPISZ SIĘ ABY OTRZYMAĆ MATERIAŁY