Bezpłatny e-book!

Czujesz się zagubiona w gąszczu twardych, biznesowych narzędzi?


Marzysz o tym, żeby Twoja firma była spójna z tym, jaka jesteś - z tym, co czujesz i w co wierzysz, ale nie wiesz jak to połączyć z zarabianiem naprawdę dobrych pieniędzy?


Nie po drodze Ci do misternie opracowanych modeli sprzedaży, które odstraszają sztywnością i ilością skomplikowanych sformułowań?

Wykorzystaj siłę intuicji w biznesie

Zapraszam Cię na wspólną przygodę, podczas której odkryjesz jak włączyć swój biznesowy GPS, czyli siłę Twojej intuicji!

W czym pomoże Ci ten e-book?

Zrozumiesz, czym jest Twój wewnętrzny głos i docenisz jego potencjał. A gdy raz go dostrzeżesz - poczujesz, że to był ten element układanki, którego do tej pory brakowało w Twojej firmie.

Odnajdziesz drogę do wydobycia Twojej intuicji na światło dzienne. Twoje zaufanie do siebie wzrośnie, co da Ci ogromną siłę i moc napędową w Twoim biznesie.

Nauczysz się tego, jak połączyć prowadzenie biznesu z podążaniem za głosem intuicji. Dzięki praktycznym ćwiczeniom nawiążesz z nią głębokie połączenie i będziesz mogła korzystać z jej potęgi przy podejmowaniu ważnych decyzji.

Co znajdziesz w środku?

4 potężne narzędzia, które pomogą Ci nawiązać połączenie z Twoją intuicją.

5 zasad, jak postępować z narzędziami, dzięki którym skorzystasz z nich najlepiej, jak to tylko możliwe.

Masę praktycznych przykładów ilustrujących, jak zastosować to, o czym przeczytasz, w praktyce.

Poznaj opinie o e-booku

Jestem terapeutą emocjonalnym i wykorzystuję w swojej pracy podane narzędzia, ale nigdy nie wpadłam, że mogę to wykorzystać we własnym biznesie! Biorę z e-booka właśnie jedno z nich, dzięki któremu wiem, czego chcę, co jest ważne dla mnie i z czym się dobrze czuję.


Polecam tego e-booka wszystkim osobom, które chcą w kazdym momencie być świadome tego, w którą stronę zdążają.

Agnieszka Morawiecka

Bardzo zarezonował we mnie jeden z fragmentów o drodze do sukcesu. Poczułam, jak silnie utwierdza mnie to w przekonaniu, że ten cichy głos, który jeszcze we mnie szepcze, jest dobrym głosem, którego powinnam posłuchać.


Dzięki jednemu z narzędzi dostałam z jednej strony jasną odpowiedź, z drugiej - pokazały się nowe obszary, których się nie spodziewałam!


Poleciłabym go wszystkim znajomym, którzy stoją przed jakąś decyzją i nie mogą jej podjąć od dłuższego czasu oraz takim, którzy z jakiegoś powodu czują się rozdarci.

Marcela Cieślak

Kim jestem?

Nazywam się Dorota Jesiołowska-Sołoducha i jestem seryjną… przedsiębiorczynią. Lata praktyki w moich trzech firmach dały mi jedną porządną nauczkę: idź za głosem intuicji.


Łączę – wiedzę o biznesie z wiedzą o umyśle i intuicji, bo wierzę, że sukces to nie tylko pomysły i strategie, ale gotowość, zaufanie do siebie i działanie w zgodzie z wartościami.


Upraszczam – wraz z klientkami szukam dopasowanych do ich mocnych stron rozwiązań, aby mogły z lekkością realizować swoją misję.


Tworzę – odważne wizje i nieszablonowe rozwiązania, bo jestem przekonana, że każda z nas powinna wyrazić siebie we własny sposób.


Moje klientki to kobiety tworzące firmy, dzięki którym każdy rozkwita: one, jako ich właścicielki, ponieważ robią to, w czym są naprawdę dobre oraz ich klienci, ponieważ dostają najwyższej jakości produkty i usługi, które zmieniają ich życie na lepsze. Rozkwita też ich otoczenie, ponieważ ich firma działa z misją.