Poukładaj Twoją firmę
i odzyskaj wolność.

Nasza rozmowa o biznesie przebiegała radośnie jak zwykle.


I nagle sprawy zaczęły się komplikować.


"Teraz to widzę - kolejny raz popełniam te same błędy! Chyba się do tego nie nadaję." - mówiła smutnym głosem Ewa.


"Muszę się zmagać z tym, co mam w domu i ogarniać biznes. A w biznesie jest tego naprawdę dużo i nie potrafię tego poukładać." - zwierzała się, coraz bardziej ściszając głos.


"Czy gdybyś miała więcej czasu, to zmieniłoby sytuację?" - zapytałam zaciekawiona.


"Niby tak, ale to jednak nie wszystko. Już teraz widzę, że poświęcam sporo czasu na firmę, a i tak nie zarabiam ile bym chciała. Obawiam się wychodzić z moją ofertą do ludzi. Wiesz, wydaje mi się, że mogłaby być lepsza. I nie do końca mam pewność czy to jest to, czego naprawdę potrzebują.

Poza tym, nie lubię sprzedawać. Kojarzy mi się to z czymś bez duszy. A mój biznes ma przecież misję!"

"A jak chciałabyś prowadzić firmę?" - dopytuję dalej.


"No... Odważnie! Z pasją! Żebym nie musiała udowadniać swojej wartości.


Wiesz co, chciałabym tak naprawdę, żeby klienci sami do mnie przychodzili. Aby moja firma była dopasowana do mojego stylu życia i moich mocnych stron! Abym nie musiała robić nic na siłę, bo tak trzeba.


I mieć z tego zysk. W końcu mam rodzinę i pieniądze są nam naprawdę potrzebne. Szczególnie teraz, kiedy dzieci tak szybko rosną..." - Ewa zatrzymała się na chwilę i spojrzała na mnie nieśmiało - "Myślisz, że to nierealne?".


Milczałam chwilę zbierając myśli.


"Wiesz, pewien człowiek powiedział, że sukces zaczyna się w Tobie. To stan ducha i umysłu, który sprawia, że prowadzenie firmy staje się naprawdę proste.


Aby go osiągnąć, potrzebujesz poznać siebie. Uwolnić od blokujących myśli. Później z otwartością wsłuchać się w potrzeby potencjalnych klientów. Tak naprawdę głęboko. I wtedy następuje KLIK! Dzięki temu strategia firmy, komunikacja, sprzedaż i wybranie priorytetów będą już tylko techniczną formalnością. Całość biznesu połączy się z życiem w naturalny sposób. Chciałabyś takiego nowego podejścia spróbować?"


"Tak." - odpowiedziała Ewa, czekając na to, co będzie dalej. Jeszcze tego nie wie, ale za kilka miesięcy jej firma i życie zmienią się, dając więcej radości i satysfakcji, a przede wszystkim zysku.

Zapętlała się coraz bardziej

CZY TY TEŻ ZAPĘTLASZ SIĘ W BIZNESOWYCH DZIAŁANIACH WCIĄŻ SZUKAJĄC WŁASNEJ DROGI?

Jak przejść od ciągłego myślenia do działania?

Jak utrzymać determinację?

Skąd mieć klientów?

Jak w ogóle znaleźć "wartościowego klienta"?

Jak zwęzić swoją działalność (i czy muszę to zrobić?)

Jak ustalić ceny?

W końcu jak je podnieść, aby biznes się kręcił?

Skąd wiedzieć na co i ile czasu poświęcić?

Jak radzić sobie z wymagającym klientem?

Jak pracować i się nie wypalić?

Jak mieć regularne przychody?

I wiele, wiele innych.

Wiem, jak to jest mieć pomysł i przekuć go we własną firmę. W ciągu 7 lat prowadziłam je 3, w pewnym momencie równolegle. Nie, nie napiszę, że jest to łatwy proces. Są setki niewiadomych.


A teraz wyobraź sobie, że są sposoby, dzięki którym możesz:


Działać mając pewność, że to co robisz ma sens, pomaga klientom i przynosi zysk.


Znaleźć sposób sprzedaży i promocji moich ofert zgodny z Tobą, który będzie działał.


Przyciągnąć naprawdę wartościowych klientów, których będziesz autentycznie rozumieć.


Ustalić i podnieść ceny bez stresu, że biznes przestanie się kręcić.


Mieć więcej czasu dla siebie i rodziny, jednocześnie dbając o rozwijanie firmy.


Prowadzić firmę z determinacją i wiarą w siebie, mimo sceptycznego otoczenia (bo wiesz co i po co robisz, oraz masz namacalne dowody na skuteczność tego).

Tak. TO jest w zasięgu Twojej ręki.


Skąd to wiem?

i od 7 lat prowadzę własne firmy. Nikt nie nauczył mnie biznesu i najpierw po omacku, obijając się dotkliwie o każdą możliwą przeszkodę, prowadziłam własną poradnię dietetyczną i szkołę gotowania. Praca po kilkanaście godzin dziennie, stres i “nie wiem w co ręce włożyć” były moją codziennością.


Gdy jednak okazało się, że to zupełnie nie moja bajka, sprzedałam dwie firmy i zaczęłam szukać odpowiedzi na to, kim jestem i czego chcę.


Byłam pewna tylko tego, że chciałam wolności i fascynowała mnie złożoność prowadzenia własnego biznesu. Kończąc kurs na Harvard Business School, Szkołę Coachów w Erickson College, a później certyfikację Sacred Money Archetypes® zrozumiałam, że od zawsze patrzyłam szerzej.


W kwestii zdrowia łączyłam pracę z ciałem z pracą nad umysłem. Podobnie widzę prowadzenie firmy. To nie tylko strategie, cele i pieniądze, ale również integralna część życia.Po dziesiątkach szkoleń (m.in u Amy Porterfield, Dereka Halperna, Denise Dufffield-Thomas, Todda Hermana) nauczona doświadczeniem, pomagam teraz kobietom dopasować firmę do tego jak żyją.


Moje klientki cieszę się większą ilością czasu, pieniędzy i satysfakcji. I jestem pewna, że Ty również możesz to zrobić. Jestem tutaj, aby pokazać Ci jak.

Nazywam się Dorota Jesiołowska-Sołoducha

3 POWSZECHNE BIZNESOWE ZŁUDZENIA, KTÓRE NIE SĄ PRAWDZIWE

ZŁUDZENIE 1: Aby zarabiać więcej, muszę mieć większą wiedzę.

Czy wiesz, że każda z nas ma indywidualny zasób psychoenergetyczny, który ulega zużyciu każdego dnia?


Wyobraź sobie, że codziennie Twoja energia jest niczym nowa świeczka.


Wraz z każdym Twoim ruchem, myślą, działaniem płomień spala kolejne porcje wosku. Im więcej robisz (lub starasz się upakować w ciągu doby) tym bardziej świeczka się spala. Płomień maleje i w końcu gaśnie. Koniec. Wykorzystałaś swoją energię na dzisiaj.


Możesz działać dalej, ale myśli staną się bardziej chaotyczne, trudniej Ci utrzymać nad czymkolwiek kontrolę (nie tylko nerwami, ale też jedzeniem – to dlatego po dniu dobrej diety raptem zajadasz czekoladę). Nie ma w Twoim działaniu flow i łatwo wracasz do starych schematów.


Jest jednak dobra wiadomość – ta energia się regeneruje! Po dobrym śnie, czasie relaksu, urlopie otrzymujesz nową świeczkę. Znowu masz moc do wykorzystania!


Pułapka w jaką łatwo wpaść, to myślenie, że powinnyśmy być lepiej zorganizowane.


Czasami wskakujemy w kolejne kursy dotyczące zarządzania sobą w czasie, aby upakować jakoś te wszystkie zadania. A życie na firmie przecież się nie kończy. I tak dokładamy sobie kolejny obowiązek. A świeczka się spala...

ZŁUDZENIE 2: Żeby się wybić i zarabiać muszę być taka jak X, Y, Z.

Nie, nie, nie! Krzyczy mój umysł i serce. To zupełnie nie tak. Te osoby odniosły "sukces", ponieważ znalazły własną drogę.


Powielanie schematów działania w 100% nigdy się nie sprawdzi, bo każda z nas jest inna. Mocne strony, predyspozycje, strefa geniuszu, wizja życia. Różni nas milion rzeczy. I świetnie!


Skoro osoba X jest na rynku i tak funkcjonuje, to może być szansa dla Ciebie. Na zrobienie czegoś po swojemu i przyciągnięcie innych klientów.


Czym może się skończyć powielanie recepty na sukces innych? Zmęcznie "nie-twoim" stylem, zaowocuje coraz większą trudnością w osiąganiu efektów. A stąd już tylko krok do przypięcia sobie łatki.


"Jestem beznadziejna", "nie nadaję się do tego biznesu", "ludzie mnie nie kupują", "rynek nie jest na to gotowy". I wiele innych!


Jak sobie tego oszczędzić? O tym już za chwilę.

ZŁUDZENIE 3: Musi minąć sporo czasu, zanim będę mogła mieć takie stawki jak inni.

Często jednak nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo jesteśmy sprawcze i wpływamy na swoją biznesową sytuację. Nawet nieświadomie!


Pozwól, że opowiem Ci o Hani.


Pewnego razu Hania uległa namowom i podniosła ceny wszystkich swoich produktów x2. Dla niej była to rewolucja i zupełnie nie wierzyła, że ktoś może jej tyle zapłacić. Bo przecież nie jest na rynku wystarczająco długo, dopiero się uczy, a tak w ogóle to jej produkty mogłyby być lepsze.


W słoneczny poniedziałek Hania otworzyła swój sklep i ku zaskoczeniu stwierdziła, że niecałe pół godziny później pojawił się pierwszy klient. Od wejścia zachwycił się produktami i z szeroko otwartymi oczami przyglądał każdemu z nich.


Gdy w końcu wybrał coś, co naprawdę go urzekło, z ciekawości zapytał o cenę. Właściwie był zdecydowany i pytanie o cenę było dla niego początkiem transakcji. Hania spanikowała. Ze skulonymi ramionami, niepewnym i cichym głosem wydukała cenę.


Brzmiało to tak, jakby z produktem coś nie grało lub jakby ona sama nie była do niego przekonana. Nie wiedziała tego, ale w tym momencie zasiała ziarno wątpliwości w głowie klienta. Obudziła w nim cichy głosik, który nakazał mu czujność i finalnie powstrzymanie się od zakupu. "Rozejrzę się jeszcze w innych miejscach" – pomyślał.


Ciekawa jestem ile razy jako klientka, z bliżej niewyjaśnionego powodu zrezygnowałaś z zakupu? A wszystko przez to, że gdzieś wkradło się drobne, ale jednak zakłócenie...


Wracając do historii – Hania tylko utwierdziła się w przekonaniu, że na podniesienie cen i dobre przychody jeszcze nie czas. Pewnie już się domyślasz, że takie myślenie może przeciągać się bardzo, bardzo długo. A stawki same się nie podnoszą, nawet z biegiem czasu...

PRZEKUJ NADMIAR OBOWIĄZKÓW I WEWNĘTRZNE BLOKADY NA USYSTEMATYZOWANY SPOSÓB ROZWIJANIA FIRMY ZGODNEJ Z TOBĄ, KTÓRA PRZYNOSI ZYSK.

"Firma zgodna ze mną? Ale po co?"


Czy wiesz, że każda z nas ma własną strefę geniuszu? Taki obszar, w którym działamy na większym flow i z lekkością.


Efektywniej, kreatywnie, cieszy nas to co robimy i jednocześnie przynosi doskonałe rezultaty.


A gdy do tego dołożysz uwolnienie od blokujących sukces w biznesie przekonań, jasne zdefiniowanie własnych granic i wizji życia, możesz stworzyć model firmy, który naprawdę działa.


Dający Ci wolność i zysk jakiego pragniesz, jednocześnie wpierając Twoich klientów w najlepszy możliwie sposób!Może pomyślisz... "ale ja nie mam na to czasu!"


Cóż, aby to się zmieniło może potrzebujesz... przerwać bieg?


Wiem, to może brzmieć zaskakująco. Gdy jednak Twoje obowiązki się piętrzą, czas na małą stop-klatkę. Dzięki wyselekcjonowanym metodom i działaniu krok po kroku, szybko i sprawnie uporządkujesz firmę.


Wyeliminujesz działania, które Ci nie służą, a skupisz na tym, co naprawdę przynosi rezultaty.


Możesz to oczywiście zrobić samodzielnie. Jestem jednak tutaj po to, aby podać Ci rękę i w krótszym czasie pomóc Ci przejść przez proces dopasowywania firmy, abyś cieszyła się większym spokojem i wolnością.

- Gabinet Kosmetyki HEBE

Aleksanda Tańska

"Gratuluję Ci świetnego pomysłu i pasji do dzielenia się wiedzą. Z kilkunastu szkoleń już korzystałam w swoim życiu, a Twoje jest NAJLEPSZE! Serio. Trzymam kciuki i reperuje firmę razem z Twoim planem!"

- Sposób na wnętrze

Beata Kowolik

"Dorota, bardzo lekko i przyjemnie mi się ciebie słucha. Strasznie lubię od ciebie czerpać wiedzę - jest to bardzo przyjemne - nie czuję że się uczę - a się uczę, to twój wielki talent "tak" przekazywać wiedzę."


Czy wiesz, że droga do firmy szytej na miarę dla Ciebie składa się z trzech kroków?


1. Podszewka


To fundamenty, na których stoi każda firma.


To tutaj czas jest na oczyszczenie siebie z blokad i poznanie swoich prawdziwych potrzeb i możliwości.


Bez solidnych fundamentów tworzenie firmy to budowanie zamku na piasku.


2. Krój, czyli maksymalne dopasowanie.


Teraz, kiedy masz solidne podstawy - wiesz czego chcesz i potrzebujesz. Czas na dopasowanie modelu firmy do Ciebie. Tego jak i z kim chcesz pracować oraz znalezienie złotego środka pomiędzy Twoim pomysłem a klientami.


Gdy znasz siebie i wypracujesz model, z łatwością zbudujesz autentyczną komunikację, a własny sposób na sprzedaż stanie się Twoją mocną stroną!3. Wykończenie


Z całą wiedzą możesz skutecznie rozplanować działania.


Wiesz dokąd zmierzasz i masz jasny cel. Działając strategicznie odnajdziesz właściwą ścieżkę do przychodów jakich potrzebujesz.


Dzięki nowej, obudzonej świadomości będziesz mieć narzędzia do dalszego wznoszenia firmy na wyższy poziom.

POUKŁADAJ FIRMĘ, POZOSTAŃ SOBĄ
I ZYSKAJ CZAS, SPOKÓJ I WOLNOŚĆ.

Poznaj Program

Firma szyta na miarę

Dopasuj firmę do siebie, prawdziwie wpieraj klientów i zarabiaj!

Firma Szyta na Miarę to...

Podejście do tworzenia biznesu, uwzględniające CIEBIE.


Tworzenie firmy to nie tylko strategia i zarabianie. Bycie przedsiębiorczynią dzieje się również w Tobie.


Pędzące myśli, przekonania, godzenie wielu ról, chęć realizowania misji, pasji, pomysłów, mocne strony, wrażliwość na to, co mówią inni.


Dzięki wyjściu od siebie i zrozumieniu tego co Cię blokuje i na czym naprawdę zależy, wszystkie kolejne elementy biznesowej układanki dużo łatwiej wskoczą na swoje miejsce. Bez wahania i z jasnym celem.


Sprawdzone kroki i narzędzia uziemiające Twój biznes.


Gdy zbudujesz solidne fundamenty w sobie, dopasowanie modelu firmy stanie się dużo prostsze.


Poznasz narzędziowy crème de la crème, który krok po kroku doprowadzi Cię do zbudowania prosperującej w zgodzie z Tobą firmy.


W znacząco krótszym czasie! 


Poznasz kim i gdzie są Twoi prawdziwi klienci, jak dopasować ofertę, znaleźć własny sposób na skuteczną sprzedaż i pozostać przy tym sobą. Wszystko po to, abyś miała satysfakcję z działania, zysk i wolność. A Twoi klienci czuli się dopieszczeni!


Oszczędność czasu, większa pewność i spokój.


Dzięki efektywnej i prostej metodzie planowania strategicznego zamienisz chaos na uporządkowane działania prowadzące wprost do zarabiania. 


Dodatkowo, dzięki wiedzy o tym, jak wznieść biznes na kolejny poziom, będzie mogła ze spokojem zaplanować dalszy jej rozwój. 


Zyskasz pełny obraz Twojej firmy dopasowanej do Ciebie, z listą poukładanych kroków prowadzących do celu, który jest dla Ciebie ważny.

Jak działa program?

Poznasz siebie i w konkretny sposób przedłożysz to na dopasowanie firmy.

Przeskoczysz wewnętrzne blokady.


Zrozumiesz, jakie są Twoje mocne strony i jak możesz wykorzystać je we własnej firmie.


Zbudujesz solidne fundamenty, na których z pewnością siebie stworzysz dochodową i satysfakcjonującą firmę.

Stworzysz dopasowany do Ciebie model firmy, który działa.

Dopasujesz sposób działania firmy, grupę docelową, sposób komunikacji i sprzedaży oraz kanały dotarcia, aby pasowały do Twoich fundamentów.


To zupełnie jak z sukienką szytą na miarę. Ma być Ci w niej do twarzy i komfortowo! A przy tym ma zachwycać innych!

Wypracujesz własny sposób planowania z zasadą maksimum efektów, minimum pracy.

Zrozumiesz czego potrzebuje Twoja firma na etapie, w którym jest.


Nauczysz się głównych zasad planowania strategicznego i dobierzesz narzędzia dopasowane do Twoich preferencji.


Wszystko, abyś z pewnością i radością przeszła od planowania do działania
i zarabiania
.

Wejdziesz na kolejny biznesowy poziom.

Dzięki zgromadzonej wiedzy, jasnym wskazówkom będziesz miała przed sobą klarowną perspektywę i plan na rozwinięcie firmy.


Od razu, albo gdy poczujesz taką gotowość w przyszłości. Nie zabraknie Ci pomysłów!

Otrzymasz indywidualne wsparcie i wskazówki.

Sesje pytań i odpowiedzi raz w tygodniu dadzą Ci możliwość uzyskania odpowiedzi na Twoje pytania.


A specjalna grupa na Facebooku zapewni Ci bezpieczną przestrzeń do poznania pozostałych uczestników programu i rozmów o Twoich odkryciach.

MODUŁ 1 - OCZYŚĆ

Zanim zaczniesz szyć na miarę swoją firmę, potrzebujesz zrozumieć w jakich fasonach nie jest Ci do twarzy, odrzucić niektóre kolory i sprawdzić, które rady są naprawdę szczere i dla Ciebie. W tym module:


Uwolnisz to, co na głębszych poziomach powstrzymywało Cię od działania przynoszącego rezultaty i zarabiania większych pieniędzy.


Oczyścisz i przygotujesz przestrzeń dookoła siebie, aby z wolną głową przejść do działania.


Uporządkujesz relacje w Twoim otoczeniu, aby z niezachwianą pewnością siebie budować i rozwijać firmę.

MODUŁ 2 - UGRUNTUJ

Czas stworzyć wizję Twojej firmy szytej na miarę i określić jej założenia. To jak z wyborem odpowiedniego kroju - powinien być wygodny oraz podkreślać Twoje atuty. Dlatego w module 2:


Doświadczysz jak Twoja firma łączy się z Twoim życiem i zbudujesz ekscytującą wizję, która będzie Ci przyświecała w momentach podejmowania decyzji (dzięki niej, decyzje staną się dużo bardziej oczywiste).


Poznasz swoje mocne strony i sposoby, na jakie możesz je w budowaniu zarabiającej firmy wykorzystać.


Ustalisz ramy Twojej firmy, tak aby funkcjonowała w spójności z Twoim życiem i dawała Ci przestrzeń do pracy na własnych warunkach.

MODUŁ 3 - TWÓJ MODEL FIRMY

Czas wybrać konkretny model firmy szytej na miarę! Na podstawie zgromadzonych informacji już wiesz, co jest absolutnie w Twoim stylu! Dlatego w module 3:


Poznasz jedną zaskakująco prostą i niesamowicie skuteczną metodę na prawdziwe zrozumienie Twoich klientów (której wielu przedsiębiorców nie stosuje tracąc mnóstwo czasu!).


Znajdziesz złoty środek pomiędzy Twoimi założeniami, a tym czego naprawdę chcą klienci (i są gotowi zapłacić) i stworzysz Twoją unikalną ofertę, którą naprawdę chcą kupować.


Krok po kroku wycenisz Twoje produkty/usługi, aby naprawdę oddawały wartość Twojej pracy i pozwalały zarabiać tyle, ile chcesz (bez odrealnienia od rynku).

MODUŁ 4 - PROMUJ I OFERUJ POZOSTAJĄC SOBĄ

Firma szyta na miarę jest już prawie gotowa. Czas zacząć zarabiać i zapewnić regularny przychód! Twojemu modelowi potrzebujesz nadać koloru, który dokładnie odzwierciedla to, co chcesz przekazać i przyciągał wzrok właściwych osób. W module 4:


Określisz Twój autentyczny styl komunikacji (i zrozumiesz, dlaczego bycie ekspertem nie zawsze pomaga), aby przyciągać wartościowych klientów od razu.


Znajdziesz sposób dotarcia i sprzedawania produktów/usług właściwym klientom, który pozwoli Ci pozostać w zgodzie ze sobą i zarabiać.


Poznasz metodę, która natychmiast pomoże Ci rozpoznać naturalnie występujące obiekcje klientów przed zakupem, aby odnieść się do nich, zanim jeszcze pojawią (to pozwoli Ci sprzedawać bez wciskania, uczciwie i z szacunkiem).

MODUŁ 5 - DO CELU!

Firma szyta na miarę sama się nie uszyje! Czas poukładać działania tak, aby maksymalnie skrócić czas działania i w niedługim czasie cieszyć się z jej rezultatów. To dlatego w module 5:


Nauczysz się sprawdzonej metody efektywnego planowania strategicznego, aby mieć więcej czasu dla siebie i rodziny prowadząc własną firmę.


Zrozumiesz jak wybierać naprawdę kluczowe zadania i ze spokojem je realizować, aby cieszyć się finansowymi rezultatami i zbliżać do Twojej wizji.


Poznasz i dobierzesz do siebie narzędzia do codziennego skutecznego planowania, które będą najbardziej pasować do Ciebie.

MODUŁ 6 - WEJDŹ NA KOLEJNY POZIOM

Firma szyta na miarę jest gotowa do działania! Gdy jednak poczujesz właściwy moment, możesz ją ulepszyć. Aby cieszyć się jeszcze większą ilością czasu, spokoju i zysku. Dlatego w module 6:


Zrozumiesz co blokuje Cię przed wejściem na kolejny poziom w biznesie i zarabianiu i poznasz sposoby na zrobienie kluczowego kroku naprzód.


Poznasz sposoby na automatyzację i usamodzielnienie biznesu, aby zyskać jeszcze więcej czasu.


Poznasz sprawdzone metody na zarządzanie budżetem w firmie i usprawnienie przepływu pieniędzy, które dadzą Ci spokój.


PRZEJDŹ OD ZAPĘTLENIA I BRAKU ZADOWALAJĄCYCH CIĘ EFEKTÓW DO FIRMY, GDZIE POZOSTAJESZ SOBĄ I ZARABIASZ TYLE, ILE CHCESZ.

"Dorota po prostu zaczaruje Twój biznes, pieniądze i Ciebie!


Jej ciepło, otwartość i spokój pozwalają swobodnie pracować i mierzyć się nawet z najtrudniejszymi tematami w bezpiecznych warunkach.


Nie myśl jednak, że będzie Ci odpuszczać. Wręcz przeciwnie, właśnie jej ogromna sympatia i wiara w innych sprawiają, że nie sposób nie słuchać jej wskazówek i nie wykonywać zaleconych działań.


Jej superpower to sprawianie, że ludzie czują się zaopiekowani.

Kamila Kruk

-OSM Power, kamilakruk.pl

Dołącz do programu

Firma szyta na miarę

Firma szyta na miarę

 • Nielimitowany czasowo dostęp do programu na specjalnej platformie, abyś miała łatwy i szybki dostęp o każdym czasie, w każdym miejscu.
 • 8 tygodni, czyli 6 modułów z wideo, plikami audio i specjalnymi zadaniami w PDF + 2 tygodnie na wdrożenie, które w prosty i skuteczny sposób pomogą Ci przejść przez każdy tydzień programu.
 • 6 nagranych sesji pytań i odpowiedzi, podczas których będziesz mogła rozwiać Twoje wątpliwości.
 • Specjalna grupa na Facebooku, gdzie będziesz mogła poznać świadome, przedsiębiorcze kobiety, pracujące nad tym samym celem.
 • Wyjątkowe bonusy:
  -> ekstra dostęp do kursu "Uporządkuj firmę w 5 dni" -> warsztat "Uporządkuj finansowy nieład"
  -> ebook "Zarabiające modele biznesowe"

100% gwarancja dla Twojego pełnego komfortu

Wierzę w program “Firma szyta na miarę" i dlatego chciałabym dać Ci możliwość swobodnego dołączenia.


Jeżeli w ciągu 14 dni uznasz, że to nie jest program dla Ciebie, zwrócę Ci wpłaconą kwotę.


A bonusy? Zostaną z Tobą!


Jedyną rzeczą o jaką Cię poproszę przed zwrotem płatności, to przesłanie mi wszystkich uzupełnionych materiałów z 14 dni. Chcę być po prostu pewna, że w pełni doświadczyłaś możliwości programu.


Tak, to takie proste.

BONUSY, BONUSY, BONUSY!

Jeżeli dołączysz dzisiaj do programu otrzymasz:

BONUS 1:

DOSTĘP DO KURSU "UPORZĄDKUJ FIRMĘ W 5 DNI"

Czasami potrzebujemy przystanąć i sprawdzić, czy w firmie wszystko działa jak należy. Kurs pomoże Ci w 5 przejść przez porządkowanie kluczowych obszarów Twojej firmy i podjąć priorytetowe decyzje. Aby Twoja firma wskoczyła na właściwy tor od zaraz.

WARTOŚĆ: 147 zł

BONUS 2:

UPORZĄDKUJ FINANSOWY NIEŁAD

Dzięki nagraniu warsztatu w 6 prostych krokach rozprawisz się z finansowymi zaszłościami i zrobisz przestrzeń na większe pieniądze. Przetestowane wielokrotnie!

WARTOŚĆ: 47 zł

BONUS 3:

EBOOK "ZARABIAJĄCE MODELE BIZNESOWE

Zamiast wynajdywać koło od nowa, skorzystaj ze sprawdzonych modeli! Ten ebook zainspiruje Cię do znalezienia własnego sposobu na docieranie do właściwych klientów i zarabiania w dogodny dla Ciebie sposób. Pigułka wiedzy potrzebna każdej przedsiębiorczyni!

WARTOŚĆ: 37 zł

Łączna wartość bonusów to 231 zł!

ZGARNIJ JE DZISIAJ I DOŁĄCZ DO PROGRAMU

BYĆ MOŻE ZASTANAWIASZ SIĘ:
ALE CZY TO PROGRAM NA PEWNO DLA MNIE?

Wierzę, że program “Firma szyta na miarę" jest absolutnie dla Ciebie, jeżeli chociaż jedno z tych twierdzeń odpowiesz TAK:

 • Czujesz, że tego wszystkiego, czym trzeba się zająć w firmie, jest za dużo.
 • Chcesz prowadzić zarabiającą firmę, ale mieć też czas na życie osobiste.
 • Bywasz zmęczona i sfrustrowana swoim biznesem.
 • Utknęłaś z działaniami, mimo, że przecież wiesz, co powinnaś robić.
 • Zataczasz w biznesie błędne koło i masz wrażenie, że się zapętlasz.
 • Pracujesz, ale nie widzisz finansowych efektów swojej pracy.
 • Ciągle gonisz króliczka i nigdy nie czujesz, że zrobiłaś wystarczająco wiele w swojej firmie.
 • Nie chcesz dopasowywać się do cudzych wzorców i wolisz znaleźć własny sposób na zarabiający biznes.
 • Chcesz oprzeć swoją firmę na tym, w czym jesteś dobra i tak móc pracować.
 • Pragniesz prowadzić świadomą firmę, która z jednej strony wpiera klientów, a z drugiej przynosi Ci zysk.
 • Potrzebujesz większej pewności i spokoju, że wiesz co w firmie ma sę dziać, aby mieć regularne przychody.
 • Chcesz w zgodzie ze sobą i autentycznie budować firmę, mając jednocześnie pewność, że będzie to przynosiło rezultaty.

Program “Firma szyta na miarę" nie jest dla Ciebie jeżeli:

 • Szukasz gotowego modelu biznesowego, który możesz wprowadzić na zasadzie "kopiuj-wklej".
 • Nie lubisz pracować samodzielnie ze specjalnie przygotowanymi materiałami krok-po-kroku.
 • Nie chcesz lepiej poznać siebie, w tym swoich blokad, przekonań i mocnych stron.
 • Szukasz szybkich sposobów na to jak zwiększyć sprzedaż, bez szerszego spojrzenia na firmę.
 • Interesują Cię metody wywierania wpływu i manipulacji.
 • Pracujesz w modelu firmy dopasowanym do Twojego życia i zarabiasz pieniądze, które są dla Ciebie wystarczające.

Jestem pewna, że Twój czas jest wiele warty.


Wiem też, że nie lubisz wydawać pieniędzy na byle co (bo która z nas lubi, prawda?).


I dlatego stworzyłam program Firma Szyta na Miarę.


7 lat biznesowego doświadczenia i samorozwoju, połączyłam z najskuteczniejszymi technikami jakich uczyłam się od Amy Porterfield, Dereka Halperna, Denise Duffield-Thomas, Todda Hermana i Kendall SummerHawk.


Wszystko po to, aby stworzyć kompleksowy, program dla nowoczesnych przedsiębiorczyń, który pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze.


Krok po kroku dopasujesz Twoją firmę do Twoich oczekiwań i znajdziesz złoty środek z potrzebami klientów. Wszystko po to, aby z pewnością siebie działać, zarabiać i mieć wolność.


W XXI wieku to po prostu możliwe.


Możesz to sprawdzić już teraz. Całe ryzyko biorę na siebie, z 14-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Szczegóły programu
w pytaniach i odpowiedziach

1. Jak działa program?


Od razu po dołączeniu do programu otrzymujesz dostęp do 1go modułu.


Następnie co tydzień otrzymywać będziesz dostęp do kolejnych materiałów.


W programie przewidziany jest również czas na implementację działań - co 2 tygodnie jest ekstra tydzień przerwy, abyś zdążyła wykonać kolejne kroki.


Dzięki temu w wygodny sposób możesz z niego korzystać również we własnym tempie!

2. Do kiedy będę mieć dostęp do programu?


Tak długo, jak Wolna we Własnej Firmie będzie istnieć. Nie obiecuję, że przez kolejne 90 lat, ale jeszcze trochę zamierzam pożyć i podziałać :)


Wraz z dołączeniem do programu otrzymujesz od razu dostęp do kolejnych edycji na żywo, gdy takie odbędą się w przyszłości.

3. W jakiej formie otrzymuję dostęp do programu?


Program znajduje się na wygodnej platformie, na której umieszone są wszystkie pliki - wideo, audio i PDF oraz nagrania spotkań.


Otrzymasz specjalny login i hasło, które zapewnią Ci dostęp do programu w wygodnej dla Ciebie chwili.


Tam znajdziesz również wszelkie bonusy i uaktualnienia programu.

4. Ile czasu potrzebuję, aby faktycznie skorzystać z programu?


To naprawdę zależy od Twoich możliwości i chęci zgłębienia tematu. W każdym tygodniu otrzymujesz dostęp do kilku lekcji z gotowymi do uzupełnienia materiałami.


Raz w tygodniu do obejrzenia będzie również godzinna sesja pytań i odpowiedzi, która pogłębi zadania z danego modułu i podpowie Ci, na co jeszcze warto zwrócić uwagę.

Dopasuj Twoją firmę, aby zarabiać zyskując czas i spokój.

Proram

Firma szyta na miarę

 • Nielimitowany czasowo dostęp do programu na specjalnej platformie, abyś miała łatwy i szybki dostęp o każdym czasie, w każdym miejscu.
 • 8 tygodni, czyli 6 modułów z wideo, plikami audio i specjalnymi zadaniami w PDF + 2 tygodnie na wdrożenie, które w prosty i skuteczny sposób pomogą Ci przejść przez każdy tydzień programu.
 • 6 nagranych sesji pytań i odpowiedzi, podczas których będziesz mogła rozwiać Twoje wątpliwości.
 • Specjalna grupa na Facebooku, gdzie będziesz mogła poznać świadome, przedsiębiorcze kobiety, pracujące nad tym samym celem.
 • Wyjątkowe bonusy:
  -> ekstra dostęp do kursu "Uporządkuj firmę w 5 dni" -> warsztat "Uporządkuj finansowy nieład"
  -> ebook "Zarabiające modele biznesowe"

Pozwól sobie na spokój, satysfakcję i zyski.
Uszyj firmię na miarę.
Pomogę Ci w tym.