SKUP SIĘ NA TYM, CO JEST WAŻNE TERAZ

Sprawdź i poukładaj priorytety we własnej firmie, aby mieć pewność na czym stoisz
i za co warto się zabrać w tym momencie, aby zrealizować Twój cel.


Krok po kroku, w ciągu 5 dni.

DOŁĄCZ TERAZ

Każda z nas ma takie momenty w biznesie

Nie wiesz w co ręce włożyć.


Zastanawiasz się, co przyniesie Ci teraz zyski.


Chcesz rozwijać firmę i jednocześnie masz mętlik - na czym się skupić?


Zastanawiasz się, czy idziesz we właściwym kierunku.


Widzisz jak inni działają i masz wrażenie, że kręcisz się
w kółko.

W takich chwilach ulegamy złudzeniu, że brakuje nam zorganizowania, kompetencji i motywacji.


I aż chcemy sobie "dowalić" kolejnymi obowiązkami.


W końcu powinnyśmy działać SPRAWNIEJ.

Tymczasem prawda jest inna!

Ten moment to chwilowy zastój, który bywa normalny.

I da się go rozbroić!

Skąd to wiem?

Nazywam się Dorota Jesiołowska-Sołoducha i od 7 lat prowadzę własne firmy.


Nikt nie nauczył mnie biznesu i najpierw po omacku, obijając się dotkliwie o każdą możliwą przeszkodę, prowadziłam własną poradnię dietetyczną i szkołę gotowania. Praca po kilkanaście godzin dziennie, stres i “nie wiem w co ręce włożyć” były moją codziennością.


Gdy jednak okazało się, że to zupełnie nie moja bajka, sprzedałam dwie firmy i zaczęłam szukać odpowiedzi na to, kim jestem i czego chcę.


Byłam pewna tylko tego, że chciałam wolności i fascynowała mnie złożoność prowadzenia własnego biznesu. Kończąc kurs na Harvard Business School, Szkołę Coachów w Erickson College, a później certyfikację Sacred Money Archetypes® zrozumiałam, że od zawsze patrzyłam szerzej.


W kwestii zdrowia łączyłam pracę z ciałem z pracą nad umysłem. Podobnie widzę prowadzenie firmy. To nie tylko strategie, cele i pieniądze, ale również integralna część życia.Po dziesiątkach szkoleń (m.in u Amy Porterfield, Dereka Halperna, Denise Dufffield-Thomas, Todda Hermana) nauczona doświadczeniem, pomagam teraz kobietom dopasować firmę do tego jak żyją.


Moje klientki cieszę się większą ilością czasu, pieniędzy i satysfakcji. I jestem pewna, że Ty również możesz to zrobić. Jestem tutaj, aby pokazać Ci jak.

Czas na krok do przodu!

"Uporządkuj firmę w 5 dni" dla uproszczenia nazywam kursem, ale nie jest to kolejne szkolenie.

5 KLUCZOWYCH FUNDAMENTÓW
W BIZNESIE

Każdego dnia przyjrzysz się 5 fundamentów sprawnie działającej firmy, aby mieć pewność, który z obszarów wymaga Twojej najpilniejszej uwagi.

Specjalnie opracowane checklisty
i pytania przeprowadzą Cię przez pełny proces sprawdzania poszczególnych fundamentów firmy, abyś od razu mogła wytropić luki
i przerwać błędne koła.

Po dokładnym sprawdzeniu fundamentów uporządkujesz zgromadzone informacje, wyznaczysz jasny cel i konkretne działania ważne teraz, na etapie biznesu, na którym jesteś.

CHECKLISTY
I NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA

SYSTEM PORZĄDKUJĄCY PRIORYTETY
NA KONKRETNYM ETAPIE BIZNESU

5 DNI

- to czas w jakim uporządkujesz

5 fundamentalnych obszarów w Twojej firmie

1

Ty we własnej firmie

Ty - źródło sukcesu w Twojej firmie!


Przyjrzysz się Twojej roli we własnym biznesie i sprawdzisz, co Cię satysfakcjonuje, co potrzebujesz zmienić, z czym skończyć, a na co zwrócić szczególną uwagę.

Bez zadbania o siebie ten proces nie miałby sensu!

2

Klienci

Bez nich firma istniałaby tylko teoretycznie. Przyjrzysz się temu, na ile znasz klientów w Twojej firmie, w jaki sposób budujesz z nimi relację i kogo częściej chciałabyś witać w tym gronie.


To kluczowy element, który pozwoli Ci sięgać po fantastyczne owoce i podjąć właściwie kroki w przyciąganiu tych właściwych klientów.

3

Oferta

Mając wiedzę z poprzednich dni sprawdzisz, czy oferta w Twojej firmie jest faktycznie dopasowana i do Ciebie i do Twoich klientów.


Dzięki temu krokowi, spójnie ze sobą

i potrzebami klienta, uporządkujesz usługi i produkty, aby stworzyć perfekcyjny układ win-win.

4

Kanały dystrybucji

Na nic doskonale skrojona oferta, gdy... nikt jej nie zobaczy lub zobaczą ją niewłaściwe osoby.


W tym dniu sprawdzisz na ile miejsca, w których jest Twoja oferta, służą Twojemu klientowi i Tobie. A w razie potrzeby stworzysz nowe kanały - dopasowane do Waszych wspólnych potrzeb i preferencji!

Klarowność i cel

5

Ekscytujący moment, gdy wszystko staje się jasne!


Przyjrzysz się wszystkim zgromadzonym informacjom i dzięki specjalnej metodzie wyrzucisz z firmy to, co niepotrzebne i z nową przestrzenią skupisz na tym, co naprawdę ważne.


Dzięki temu krokowi będziesz dokładnie wiedziała na czym się skupić już teraz, aby nadać swojej firmie rozpędu i zmierzać wprost do celu!

UPORZĄDKUJ FIRMĘ W 5 DNI TO PODEJŚCIE HOLISTYCZNE

Zaczynasz od analizy swojego zadowolenia i roli w firmie, ponieważ ważnym jest, abyś w swoim biznesie czuła się dobrze. Chęć do działania, kreatywność
i pewność siebie biorą się m. in. z dopasowania firmy do Twoich potrzeb.


I o te potrzeby zadbasz również w każdym kolejnym dniu porządkowania Twojego biznesu. Aby zmierzać wprost w kierunku firmy dopasowanej do Ciebie.

UPORZĄDKUJ FIRMĘ W 5 DNI TO GŁĘBOKI WGLĄD
W CAŁOŚCIOWĄ KONCEPCJĘ TWOJEJ FIRMY

Kolejne checklisty i pytania przybliżają Cię do wniosków wiążących się nie tylko z technikaliami. To zaplanowana struktura, która pomoże Ci odkryć sedno obecnych zmagań lub zastoju, abyś rozpoczęła zmiany u faktycznych podstaw.

UPORZĄDKUJ FIRMĘ W 5 DNI TO NARZĘDZIE
DO WIELOKROTNEGO WYKORZYSTANIA

Na każdym etapie biznesu mamy inne zmagania i dylematy. Dzięki podziałowi na kluczowe fundamenty biznesu, będziesz mogła dokonać nowej analizy za każdym razem, gdy utkniesz lub będziesz chciała wejść na kolejny biznesowy poziom.


Ilość rozwiązań, którą podpowiadają Ci specjalnie zaprojektowane pytania jest ogromna. Dzięki temu będziesz miała obraz tego co zrobić teraz, a czym zająć się w przyszłości. Koniec z szukaniem po omacku!

OTRZYMAJ DOSTĘP TERAZ

UPORZĄDKUJ FIRMĘ W 5 dni

w prezencie na dobry nowy rok!

Bonus!

NARZĘDZIE "KONIEC ZMAGANIA I KROK DO PRZODU"


Jeżeli czujesz, że się zmagasz i masz już dość, chcesz poczuć siłę do działania i zrobić kolejny krok, skorzystaj z TEGO narzędzia!Dzięki niemu:

  • odkryjesz z czym zmagasz się naprawdę,
  • poczujesz Twoje pierwotne Źródło Siły,
  • rozpiszesz bardzo konkretne działania, które dadzą Ci nową siłę do działania!

+

=

GOTOWA NA PORZĄDKI

W FIRMIE I JASNOŚĆ

W DZIAŁANIU?

ZACZNIJ OD DZISIAJ I DOŁĄCZ