Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Poczuj w końcu, że masz dobre pieniądze.

Nie mogłam zasnąć. W głowie przerzucałam listy zadań, kalkulując jednocześnie czy w tym miesiącu coś mi zostanie. Czułam się jak w kołowrotku.


Z jednej strony miałam własną firmę, nowe pomysły i chęć zrobienia czegoś ważnego.


Z drugiej męczyło mnie udowadnianie sobie i innym, że moja praca jest warta swojej ceny. Poświęcałam jej cenny czas, ale wciąż nie zarabiałam tyle, ile bym chciała. I ten strach...


Brakowało mi odwagi, aby zacząć robić to, w czym naprawdę jestem dobra. Bałam się zacząć działać po swojemu i stać się naprawdę widziana. To tylko nakręcało błędne koło. Czułam się coraz mniej pewna siebie, a saldo mojego konta jasno to potwierdzało.


Bez wielkiej nadziei postanowiłam kupić kolejny program online. “Ostatni” pomyślałam. Dosyć mam szukania rozwiązań i wydawania pieniędzy. A mogłabym, za do tej pory wydaną kwotę, mieć nowy samochód z salonu...


Minęło kilka miesięcy. Na jednym ze spotkań ze znajomą zwierzyłam się jej z moich zawirowań. Właśnie opowiadałam o ostatnich wydarzeniach, gdy ta nagle wybuchnęła.


“Ile zarobiłaś?! Z taką małą listą mailingową?! Bez specjalnej strategii sprzedaży? To przecież niemożliwe…”


“Wiem” odpowiedziałam. “Niemożliwe dla speców od biznesu i marketingu wierzących w statystyki. Możliwe dla kogoś, kto siebie w końcu docenił, postawił na autentyczność, wykorzystał swoje mocne strony i… przepracował swoją relację z pieniędzmi."


Tak naprawdę ten sukces wciąż był dla mnie zaskoczeniem. Ale i solidnym dowodem na to, że w biznesie liczy się coś więcej niż cele i strategia. Że istnieje coś ponad tym. I ja właśnie to odkryłam...

Chciałam rzucić ten biznes w...

Zarabiać na własny rachunek nikt nas przecież nie uczył...

...ciągłemu strachowi o to, że nie zarobię.

...braku pewności, kiedy nazwać siebie ekspertem.

...wymagającym i w dodatku negocjującym cenę klientom.

...brakowi czasu i ciągłym gonieniu.

...niepewności, co jest dla mnie i firmy najlepszym rozwiązaniem.

Wiem, jak to jest naprawdę prowadzić firmę. Gdy wystartowałam w 2011 roku marzyłam o późnym śniadaniu jedzonym bez pośpiechu, wielokrotnych urlopach i dużych pieniądzach. Z czasem jednak moje marzenia zaczęły blaknąć, ustępując rzeczywistości...

A gdy w końcu zaczęłam zarabiać, poczułam nieznany mi wcześniej oddech ryzyka na plecach - a co jak nie będę w stanie utrzymać tego poziomu?


Wtedy nie miałam pojęcia o jednej kluczowej rzeczy. Gdy ją jednak zastosowałam, zmieniła mój biznesowy świat...

...zamiast strachu poczułam sprawczość i pewność, że mogę zarobić pieniądze zawsze.

...zamiast wahać się, kiedy będę wystarczająco dobra, odkryłam w czym jestem mocna już teraz i naprawdę w siebie uwierzyłam.

...stres związany z rozmawianiem o stawkach, zamieniłam na jasną komunikację i pewność wartości tego co robię.

...wieczny pośpiech i nieskreślone checklisty wymieniłam na klarowność tego, co naprawdę przynosi rezultaty.

...a wahanie pomiędzy tym, co doradzają mi inni, zamieniłam na jasność swoich potrzeb oraz własnej wizji życia i biznesu (i jak przeczytałaś przychód wbrew panującym “zasadom”).

Prawda jest taka, że TO jest również w zasięgu Twojej ręki.


Skąd to wiem?

i od 7 lat prowadzę własne firmy. Nikt nie nauczył mnie biznesu i najpierw po omacku, obijając się dotkliwie o każdą możliwą przeszkodę, prowadziłam własną poradnię dietetyczną i szkołę gotowania. Praca po kilkanaście godzin dziennie, stres i “nie wiem w co ręce włożyć” były moją codziennością.


Gdy jednak okazało się, że to zupełnie nie moja bajka, zaczęłam szukać odpowiedzi na to, kim jestem i czego chcę.


Byłam pewna tylko tego, że chciałam wolności i fascynowała mnie złożoność prowadzenia własnego biznesu. Kończąc kurs na Harvard Business School, Szkołę Coachów w Erickson College, a później certyfikację Sacred Money Archetypes® zrozumiałam, że od zawsze patrzyłam szerzej.


W kwestii zdrowia łączyłam pracę z ciałem z pracą nad umysłem. Podobnie widzę prowadzenie firmy. To nie tylko strategie, cele i pieniądze, ale również integralna część życia.


Po dziesiątkach szkoleń i nauczona doświadczeniem, pomagam teraz kobietom dopasować firmę do tego jak żyją. Moje klientki cieszę się większą ilością czasu, pieniędzy i satysfakcji. I jestem pewna, że Ty również możesz się tego nauczyć, bo kiedyś...

Nazywam się Dorota Jesiołowska-Sołoducha

Wierzyłam w te 4 mity o zarabianiu, które powstrzymywały mnie przed sięganiem po więcej.

Kiedy jest wystarczająco? Ciągle przecież można wiedzieć i zrobić więcej. Świat online zachęca do jeszcze łatwiejszego sięgania po wiedzę.


Jeden, drugi, trzeci kurs. Mało. Czwarty, piąty. Patrzysz na inne osoby i myślisz: jeszcze trochę mi brakuje.


Prawda jest taka, że od dawna masz potrzebną wiedzę i narzędzia, aby zarabiać. Kolejne zbędne szkolenia tylko oddalają to w czasie, przy okazji utwierdzając Cię w przekonaniu, że jeszcze wielu rzeczy nie wiesz. I tak, uczyć się można całe życie, ale dlaczego by w tym samym czasie nie zarabiać?


To doprowadza nas do mitu drugiego...

MIT 1: Aby zarabiać więcej, muszę mieć większą wiedzę.

MIT 2: Musi upłynąć sporo czasu, abym mogła mieć takie stawki jak inni.

Wierzyłam w to “prawo początku”. Od razu przecież nie wolno zadzierać nosa! Z pokorą, powolutku, skromnie. A kiedy już ten słynny czas minie (a tak, przy okazji, nigdy nie wiedziałam, kiedy będzie “już”) będziesz mogła godnie zarabiać.


Wiesz co odkryłam po latach prowadzenia firmy?


Po pierwsze - byli ludzie, którzy nie zostali moimi klientami dopóki nie podniosłam cen. Okazało się, że wyższa stawka dla części osób, oznacza wyższą jakość. Czułam się przez siebie oszukana. Lata szkoleń nie liczyły się tak bardzo, jak sobie wmawiałam!


Po drugie - i największe - to nie czas pozwala Ci na podniesienie stawek, ale działania, na które się decydujesz. Są wśród nich: odkrycie swojej własnej wartości, odpowiednio dobrana strategia działania, zrozumienie po co i w końcu decyzja, że naprawdę chcesz zarabiać dobrze.


Mitów o czasie i pieniądzach jest jednak więcej. Wierzyłam również w ten:

MIT 3: Gdybym miała więcej czasu, zaczęłabym więcej zarabiać.

Czas nie jest problemem. Kluczem do przerwania tego błędnego koła jest… skoncentrowanie się na tym, co naprawdę ważne.


Zawsze jest pewna pula działań (według zasady Pareto 20%) niezbędna do dobrego funkcjonowania firmy. Reszta to nasze fantazje.


Gdy poznasz siebie dobrze, będziesz miała jasność, czym tak naprawdę w swojej firmie powinnaś zajmować się Ty, a co nie jest tak istotne (lub do oddelegowania).


Trzeba tylko na moment wcisnąć przycisk STOP, wyłuskać priorytety i zgodnie z nimi postępować. Zapewniam, jest to prostsze niż Ci się wydaje.


Może pomyślisz, że niektórzy mają po prostu łatwiej? Ja długo też w to wierzyłam:

MIT 4: Niektóre osoby po prostu mają łatwiej
(w biznesie/zarabianiu/życiu/wstaw dowolne)!

Doba ma dla wszystkich 24 godziny, co jednak nie znaczy, że wszyscy jesteśmy tacy sami.


Oceniając “łatwość” lub “trudność” bycia kimś innym, najczęściej nie mamy wglądu w całe jego życie. Podam Ci prosty przykład.


Leżę wykończona chorowaniem w łóżku. Postanawiam w końcu zwlec się na obiecany “live”.


Podpierając się o zlew, nakładam grubą warstwę makijażu, nakładam jedyną nie wygniecioną bluzkę i srebrne kolczyki. Robię kilka głupich min i oddechów, siadam przed kamerą i za 5 minut rozpromieniam się na widok pierwszych oglądających (uwielbiam ten moment!).


A później słyszę od spotkanej znajomej: “Ty to zawsze jesteś taka roześmiana i wyluzowana. Skąd Ty masz tyle energii?”...


Teraz znasz już “prawdziwą prawdę”. Czasami nie mam, chociaż może na to wyglądać.


I może Cię zaskoczę, ale chociaż się różnimy, i Ty i ja mamy swoje unikalne mocne strony. Koncentrując się na ich dostrzeżeniu i wykorzystaniu we własnej firmie sprawisz, że… będziesz jedną z tych osób, które mają łatwiej właśnie!

Odkryj Twoją indywidualną ścieżkę do zarabiania z większą łatwością
w zgodzie z Twoimi Archetypami Finansowymi.

Czy wiesz, że masz w sobie unikalny zestaw cech, który tworzy Twój "kod do zarabiania".


Odkryć go i złamać możesz dzięki Archetypom Finansowym (Sacred Money Archetypes®).


Gdy raz odkryjesz czym są TWOJE Finansowe Archetypy, poczujesz jak wszystkie elementy układanki Twojego biznesu łatwo wskakują na swoje miejsce, a Ty stajesz się bardziej pewna siebie.

A Twój stan konta to odzwierciedla.

Oto jak wygląda łamanie kodu zarabiania w praktyce

"Przekonałaś mnie do siebie na którymś z webinarów. Podkreślam to, bo do tej pory przeszłam sporo kursów on-line. Doszłam jednak do momentu, w którym tamte twarde umiejętności zdobyłam, ale kwestie finansowe wciąż nie były moją mocną stroną.


Postanowiłam skoncentrować się maksymalnie na wykonywaniu ćwiczeń i uczestnictwie w Twoim i kursie i okazało się, że to strzał w dziesiątkę!


Przede wszystkim uświadomiłam sobie, że dotąd traktowałam swoją pracę jako sezonową i zakładałam, że po prostu poza sezonem nie da się zarobić. Teraz to się zmieniło.


Dotarło do mnie również, że jestem w stanie oferować usługę kompleksową, bo to może być niewykorzystana szansa.


Bardzo ważny był dla mnie moduł, w którym mowa była o przepływie pieniędzy i gdy zaczęłam zwracać nie niego uwagę. I co zaskakujące, zauważyłam, że skoro zaczęłam więcej zastanawiać się nad kwestiami zarabiania, mojej relacji z pieniędzmi itp. okazało się, że jakoś więcej zleceń (albo potencjalnych współprac) pojawia mi się na horyzoncie!"

Hanna Dzielińska

- Hanka Warszawianka - hankawarszawianka.pl

"Podczas trwania programu miałam spotkanie z nowym klientem. Okazało się, że klient zamawia 2x więcej, niż było wcześniej mówione, a cenę przyjął ze stoickim spokojem.


Umowa podpisana, zaliczka już na koncie, a teraz najlepsze!


Ta rozmowa to było pokłosie webinaru w trakcie programu! Naprawdę.


Planowałam powiedzieć o wiele mniej, ale im dłużej Ciebie słuchałam, tym bardziej sobie te cenę powiększałam w głowie, aż doszłam do takiej, którą chciałam naprawdę. W pewnym momencie poczułam, że jestem w stanie tę cenę powiedzieć! Bardzo dziękuję za pozytywny mindset!


Od razu poczułam się silniejsza, mam pracę na 3 miesiące do przodu za kasę, którą chciałam, czuję się dobrze i wiem, że dzięki temu będę pracować z większym zaangażowaniem.


Zamierzam przerabiać kurs co jakiś czas od nowa :)"

- która woli pozostać anonimowa

Uczestniczka programu Złam Kod Zarabiania w Biznesie

Cechy moich Archetypów, o których dowiedziałam się po teście, zazębiały się z problemami związanymi z finansami, które miewałam w moim biznesie. Postanowiłam zatem spróbować i przekręcić moje negatywne cechy na pozytywną stronę wspomagającą prowadzenie firmy i zarabianie.


Po dołączeniu do programu okazało się, że mam problemy z ogarnianiem sfery finansowej i stawianiem granic innym ludziom.


Jednak dzięki Archetypom zrozumiałam, jak wykorzystać moje braki i lepiej oddziaływać z pieniędzmi, a taże budować relacje. Finalnie zyskałam większą pewność siebie, wyzbyłam się stereotypów i negatywnych przekonań o pieniądzach, a to sprawiło... że pieniądze nie stanowią już dla mnie problemu!


Mówię o nich bardziej otwarcie i z większą pewnością, co przełożyło się na moje zarobki. Otwartość i odwaga, którą uzyskałam po rozprawieniu się z bolączkami w mojej głowie, a które pozwoliły mi sobie uświadomić Archetypy Finansowe, przełożyły się nawet na na nowy i ciekawy projekt!

- właścicielka firmy zajmującej się szyciem produktów dziecięcych - pididia.pl

Karolina Kaczmarek

Przedstawiam Ci program
Złam Kod Zarabiania

Znajdź Twój sposób na zwiększenie przychodu i poczuj, że naprawdę zarabiasz z lekkością.

Oto jak działa

Poznasz szczegółowo Twoje unikalne TOP 3 Archetypy Finansowe i ich połączenie

Odkryjesz WSZYSTKIE niezwykłe mocne strony i wyzwania związane z Archetypami i zarabianiem oraz proste sposoby na rozpoczęcie nowej drogi w myśleniu o prowadzeniu firmy.

6 specjalnych warsztatów online, gdzie dowiesz się jak używać Archetypów Finansowych

Aby pozbyć się nieświadomych blokad, znaleźć miejsca, gdzie uciekają Ci pieniądze i dopasować model Twojej firmy zgodnie z mocnymi stronami!

Dodatkowe materiały i zadania na wygodnej platformie.

Otrzymasz dodatkowe materiały w formie wideo, audio i PDF , które krok po kroku ujawnią Ci, jak przejść drogę do lepszych przychodów w zgodzie z Tobą.

Wypracujesz spersonalizowane kroki wprost do zwiększenia przychodów.

Dzięki Twoim Archetypom i specjalnym dla nich zadaniom, otrzymasz spersonalizowane kroki do działania, które pomogą Ci wdrożyć to, co odkryłaś, abyś mogła odczuć realną zmianę niemal natychmiast.

Wspierająca się społeczność, gdzie w zaufaniu będziesz mogła porozmawiać o pieniadzach.

Specjalna grupa na Facebooku zapewni Ci bezpieczną przestrzeń do poznania pozostałych uczestników programu i rozmów o Twoich odkryciach.

KROK PO KROKU
PLAN DZIAŁANIA PROGRAMU

MODUŁ 1
POZNAJ PEŁEN POTENCJAŁ TWOICH ARCHETYPÓW FINANSOWYCH

 • Odkryjesz i w pełni zrozumiesz Twój unikalny zestaw Archetypów Finansowych, aby zacząć realnie wykorzystywać je do dopasowywania biznesu i zwiększania Twoich przychodów w zgodzie z Twoją misją, pasją i potrzebami.
 • Otrzymasz dostęp do pełnych kart Finansowych Archetypów (wraz z całą listą jego mocnych stron, darów, wyzwań, wzmacniających słów, przekonań na temat pieniędzy i wiele innych), co pozwoli Ci w prosty sposób zrozumieć Twoją finansową osobowość.
 • Zrozumiesz co powstrzymuje Cię przed zarabianiem więcej w kluczowych obszarach prowadzenia firmy i dowiesz się, na których obszarach biznesu/życia teraz potrzebujesz się skupić, abyś poświęciła Twój czas na to, co naprawdę ważne.

MODUŁ 2
WZMOCNIJ PRZEPŁYW PIENIĘDZY

 • Doświadczysz efektywnego sposobu na dokonanie przełomu w myśleniu o pieniądzach i wyeliminowania starych, negatywnych o nich odczuć, aby zacząć zarabiać z większym przekonaniem i pewnością siebie, nawet gdy masz wątpliwości, czy już jesteś “ekspertką”, która może zarabiać więcej.
 • Stworzysz super-klarowny „kompas”, który będzie Ci służył jako przewodnik w podejmowaniu nowych decyzji w trakcie Twojej nowej drogi do zarabiania, dodawał odwagi i pomagał wyklarować priorytety.
 • Wykorzystasz kluczowe elementy Twoich Archetypów, aby przetransformować pojawiający się strach i zwątpienie w siebie, w autentyczną pewność i zaufanie do siebie w działaniu na drodze do Twojej lepszej finansowej przyszłości.

MODUŁ 3
PRZEKUJ WYZWANIA W BIZNESOWE SZANSE

 • Określisz z maksymalną dokładnością, gdzie uciekają Twoje pieniądze lub gdzie jest martwy punkt w Twoim biznesie, który blokuje ich przepływ i dowiesz się jak natychmiast to zmienić.
 • Krok po kroku stworzysz indywidualna formułę, która pomoże Ci rozmawiać o pieniądzach i cenach z klientami, znajomymi, rodziną - bez zakłopotania, a z odwagą, pewnością siebie i szacunkiem.
  Koniec z ciągłymi pytaniami “ale czemu tak drogo?”, “a może jakiś rabat dla znajomych” lub ukrywaniem kolejnej inwestycji przed partnerem.
 • Odkryjesz sposób ustalania jasnych granic w biznesie i życiu, które usprawniają przepływ gotówki, tak aby m.in. klienci płacili na czas, a Ty mogła (i chciała) spokojnie opłacić Twoje faktury w terminie.

MODUŁ 4
WYKORZYSTAJ MOCNE STRONY W BUDOWANIU FIRMY NA WŁASNYCH ZASADACH

 • Dokładnie zrozumiesz swoje unikalne mocne strony, dary i atuty wynikające z połączenia Twoich Archetypów Finansowych, aby skorzystać z tego potencjału w budowaniu firmy marzeń.
 • Dowiesz się, jak Twoje Archetypy Finansowe wspierają Cię w tworzeniu dopasowanego do Ciebie modelu biznesowego, abyś pracowała w swojej strefie geniuszu zyskując czas i maksymalizując zyski.

MODUŁ 5
ROZBIJ TWÓJ SZKLANY SUFIT*!

 • Dowiesz się o 4 najbardziej niebezpiecznych przekonaniach o pieniądzach i zarabianiu, które prowadzą do zapętlenia w biznesie niczym w kołowrotku - doprowadzają Cię do przepracowywania, zaniżania cen i hamują przed byciem bardziej widzialną.
 • Stworzysz prosty plan działania, który będziesz mogła wdrożyć od razu, zaprojektowany tak, abyś zauważyła i wykorzystała nowe możliwości w Twoim biznesie, robiąc to, co lubisz i w czym naprawdę jesteś dobra.
 • Odkryjesz 3-minutowe i niesamowicie skuteczne narzędzie do codziennego użytku, które sprawi, że dostrzeżesz nowe szanse na zarobienie pieniędzy i tym samym rozbije Twój szklany sufit*.
 • * niewidzialna granica, która utrudnia przejście przez nią i zarobienie więcej

MODUŁ 6
ROZPOCZNIJ LEPSZĄ FINANSOWĄ PRZYSZŁOŚĆ

 • Stworzysz pogłębioną wizję, która od razu pomoże Ci przeskoczyć wszystkie „trzeba, powinnam, muszę" i wyklarujesz kolejne konkretne kroki, nakreślające szczegóły tego, jak możesz żyć i prowadzić firmę na własnych warunkach.
 • Odkryjesz indywidualny dla Ciebie sens zarabiania pieniędzy i połączysz to z wyklarowaniem priorytetów z wyższego poziomu.
 • Zrozumiesz jak praktycznie przełożyć wiedzę o Archetypach Finansowych na działania przyciągające WŁAŚCIWYCH klientów i tworzenia firmy, która zarabia w spójności ze sobą.

Pozbywanie się blokad tydzień po tygodniu i rozpoczęcie zupełnie nowego rozdziału w zarabianiu

Zrozumiesz co Cię nakręca, gdy chodzi o pieniądze (uwalniając Cię od negatywnej samokrytyki i zmuszania się do niepasujących do Ciebie działań w biznesie)

Odkryjesz Twoje kluczowe mocne strony
(i jak je wykorzystać do zarabiania więcej w Twojej firmie)

Poczujesz możliwość podejmowania decyzji z poziomu Twojej siły zamiast strachu (ta ulga od razu przyniesie ze sobą nowe możliwości w biznesie dla Ciebie)

Skończysz z padaniem ofiarą autosabotujących działań (będziesz mogła wejść na kolejny finansowy poziom z autentycznością i lekkością)

Będziesz wiedziała co zrobić i powiedzieć, gdy ktoś będzie chciał przekroczyć Twoje finansowe granice

Poczujesz się pewniej i będziesz gotowa do podjęcia nowych decyzji

w Twojej firmie, które pozwolą Ci uczciwie zarabiać

Stresujące pytania klientów o niższą cenę? Już nie będą problemem! Poczujesz Twoje rosnące poczucie pewności i będziesz dokładnie wiedziała, co powiedzieć z szacunkiem i stanowczością.

Sprawdź co realnie może dać Ci program Złam Kod Zarabiania w Biznesie

"Po programie w moim biznesie i życiu zadziały się naprawdę niesamowite rzeczy.


Po pierwsze otrzymałam ogromny wgląd w siebie. Co chcę dawać innym? Jaką wiadomość chcę przekazać? A po drugie…


Dostałam niesamowite kontrakty! Po prostu! Przyszły jakby z nikąd. A nie działałam specjalnie marketingowo, nie zabijałam o klientów. Wiem, że dzięki programowi zrobiłam miejsce na przepływ pieniędzy w moim życiu. Wiem, że otworzyła się pewna droga.


Robię ten kurs już po raz drugi, bo jestem pod nieustannym jego wrażeniem!"

Aga Karakurd

Kobieta i Firma - kobietaifirma.pl

Bałam się, że to kurs "czary mary" kup go i Twoje życie się odmieni...


Gdy jednak przeczytałam swoje pierwsze 2 archetypy to, aż mnie "gniotło", nie dowierzałam, jak to bardzo pasuje do mnie!


Były sytuacje, kiedy wyceniałam produkt i od razu powiedziałam, że można taniej, jeżeli zmienimy coś tam... - od razu po skończonej rozmowie miałam kaca moralnego. Moim postanowieniem po module z granicami było nie zaniżać cen!


Mam coraz większą pewność siebie jeżeli chodzi o wycenianie produktu. Bardzo lubię czas kiedy czytam mój nowy kontrakt z pieniędzmi, sprawia mi to przyjemność - taki trochę" mój czas".


Pokazuję się więcej na mediach społecznościowych. Małym i kroczkami zmienia się. Zdaje sobie sprawę, aby robić je cały czas. Ale najbardziej to zmieniam się w środku nabieram pewności siebie. I patrze z ufnością w przyszłość.


Dzięki za program. Wahałam się przed zakupem (Władczyni). Ale zrobiłam sobie bardzo fajny prezent!Elżbieta Chojnowska

Ela 4 home

Dołącz do programu
Złam Kod Zarabiania w Biznesie

Program Złam Kod Zarabiania w Biznesie

 • Nielimitowany czasowo dostęp do programu Złam Kod Zarabiania na specjalnej platformie, abyś miała łatwy i szybki dostęp o każdym czasie, w każdym miejscu.
 • 6 modułów z wideo, plikami audio i specjalnymi zadaniami w PDF, które w prosty i skuteczny sposób pomogą Ci przejść przez kolejne etapy programu.
 • 6 warsztato-webinarów, podczas których bezpiecznie przejdziesz przez najważniejsze kroki w budowaniu lepszej finansowej przyszłości.
 • 1 bonusowe działanie co tydzień - jeżeli będziesz miała na nie czas i ochotę, aby zwiększyć efekty Twoich działań i przychód.
 • Specjalna grupa na Facebooku, gdzie będziesz mogła poznać świadome, przedsiębiorcze kobiety, pracujące nad tym samym celem.
DOŁĄCZ W NAJKORZYSTNIEJSZEJ OPCJI

597 zł

DOŁĄCZ DO PROGRAMU

DOŁĄCZ Z PLANEM PŁATNOŚCI

98 zł x 7 miesięcy!

DOŁĄCZ Z PRZYJEMNYM PLANEM

Po dołączeniu od razu otrzymujesz dostęp do modułu 1, w tym szczegółowych materiałów odnośnie Twojego Archetypu Finansowego i specjalnej grupy!*

100% gwarancja dla Twojego pełnego komfortu

Wierzę w program “Złam Kod Zarabiania w Biznesie”, bo wiem, jakie efekty mam ja i moje klientki, które go przeszły od A do Z.


Jeżeli w ciągu 14 dni nie poczujesz większej sprawczości w zarabianiu, uznasz, że Twoim biznesie zrobiłaś już wszystko i naprawdę nie możesz zarabiać w nim więcej, zwrócę Ci wpłaconą kwotę.


A bonusy? Zostaną z Tobą!


Jedyną rzeczą o jaką Cię poproszę przed zwrotem płatności, to przesłanie mi wszystkich uzupełnionych materiałów z 21 dni. Chcę być po prostu pewna, że w pełni doświadczyłaś możliwości programu.


Tak, to takie proste.

BONUSY, BONUSY, BONUSY!

Jeżeli dołączysz dzisiaj do programu otrzymasz:

BONUS 1:

WYKORZYSTAJ ARCHETYPY

W BUDOWANIU FIRMY MARZEŃ

Dzięki dodatkowemu modułowi precyzyjnie przełożysz wiedzę o Archetypach na elementy Twojej firmy, aby była naprawdę Twoją dopasowaną firmą marzeń.

BONUS 2:

UPORZĄDKUJ FINANSOWY NIEŁAD

Dzięki nagraniu warsztatu w 6 prostych krokach rozprawisz się z finansowymi zaszłościami i zrobisz przestrzeń na większe pieniądze. Przetestowane wielokrotnie!

BONUS 3:

BLOKUJĄCE PRZEKONANIA W BIZNESIE I JAK SOBIE Z NIMI PORADZIĆ

Dzięki nagraniu webinaru zobaczysz jak ogromną moc mają słowa, których używasz na co dzień i zyskasz metodę na właściwe ukierunkowanie Twojego sposobu myślenia na lekkość w działaniu i obfitość.

WARTOŚĆ: 59 zł

Zobacz, co po dołączeniu piszą uczestniczki

Program “Złam Kod Zarabiania w Biznesie" jest absolutnie dla Ciebie jeżeli chociaż jedno z tych twierdzeń opisuje Ciebie:

Możesz zapytać: ale czy to na pewno dla mnie?

 • Jesteś zbyt zajęta, żeby rozgryźć, jak wejść na kolejny poziom finansowy i stale obijasz się o tą samą kwotę przychodu.
 • Wciąż masz niskie stawki, bo nie wiesz, czy już jesteś ekspertką i możesz pozwolić sobie na więcej.
 • Masz w sobie chęć niesienia pomocy, co powoduje, że często pracujesz za darmo, półdarmo lub symboliczne kwoty, a finalnie masz niewiele pieniędzy dla siebie.
 • Twoi znajomi są Twoimi klientami i głupio Ci podać im standardową cenę Twojego produktu lub usługi, przez co masz niższe przychody.
 • Unikasz zaglądania na swoje konto bankowe lub zajmowaniem się pieniędzmi w ogóle, co daje Ci złudne poczucie spokoju.
 • Pieniądze masz "na styk", aby przeżyć, niezależnie od tego z jakim sukcesem prowadzisz swój biznes.
 • Czujesz rozgoryczenie na myśl o bogatych ludziach, sądząc, że ich skupienie na pieniądzach jest niewłaściwe.
 • Pragniesz zarabiać większe pieniądze, ale boisz się, że przestaniesz być tym, kim jesteś.
 • Lubisz iść pod prąd, działać po swojemu i ryzykować, ale to nie oznacza, że Twoje konto jest pełne pieniędzy.
 • Cenisz markowe produkty i cieszy Cię luksus, ale Twoje finanse często go nie odzwierciedlają.
 • Oszczędzasz, ale też powstrzymujesz się przed inwestycjami, które mogłyby pomóc Tobie lub Twojemu biznesowi pójść na przód i rozkwitnąć.
 • I w końcu… po prostu chciałbyś zacząć zarabiać więcej we własnej firmie!

Program “Złam Kod Zarabiania w Biznesie" NIE JEST absolutnie dla Ciebie jeżeli:

 • Szukasz kolejnego programu online do kolekcji.
 • Oczekujesz poznania magicznego sposobu na szybkie wzbogacenie się.
 • Chcesz nauczyć się tworzyć budżety, zestawienia lub podstaw księgowości.
 • Nie lubisz poznawać i rozumieć siebie lepiej.
 • Chcesz, aby ktoś podał Ci na tacy szablonowe rozwiązanie.

Szczegóły programu
w pytaniach i odpowiedziach

1. Kiedy startuje program?


Do pierwszego modułu programu otrzymujesz dostęp od razu po dokonaniu płatności.


Następnie co tydzień otrzymywać będziesz dostęp do kolejnych modułów.


Edycja 2019 startuje 4 lutego!


2. Do kiedy będę mieć dostęp do programu?


Tak długo, jak Wolna we Własnej Firmie będzie istnieć. Nie obiecuję, że przez kolejne 90 lat, ale jeszcze trochę zamierzam pożyć i podziałać :)

3. W jakiej formie otrzymuję dostęp do programu?


Program znajduje się na wygodnej platformie, na której umieszone są wszystkie pliki - wideo, audio i PDF oraz nagrania spotkań. Otrzymasz specjalny login i hasło, które zapewnią Ci dostęp do programu w wygodnej dla Ciebie chwili.

4. Ile czasu potrzebuję, aby faktycznie skorzystać z programu?


To naprawdę zależy od Twoich możliwości i chęci zgłębienia tematu. W każdym tygodniu odbędzie się godzinny webinar, podczas którego będziesz mogła wykonać podstawowe zadanie na dany tydzień.


Każdy moduł zaczyna się również od wprowadzenia i krótkiego zadania, które zajmie Ci około 20 minut.


A jeżeli będziesz miała ochotę na więcej, będą czekały na Ciebie dodatkowe zadania, materiały i ćwiczenia w postaci bonusów.


5. Czy otrzymam dostęp do kolejnych edycji na żywo?


Tak! Gdy wystartuje kolejna edycja na żywo, otrzymasz do niej dostęp. Program będzie Ci służył WIELOKROTNIE. Sprawdź opinie uczestniczek!

ODKRYJ TWOJĄ INDYWIDUALNĄ ŚCIEŻKĘ DO ZARABIANIA Z WIĘKSZĄ ŁATWOŚCIĄ W ZGODZIE Z TWOIMI ARCHETYPAMI FINANSOWYMI.

I W KOŃCU POCZUJ, ŻE NAPRAWDĘ MASZ PIENIĄDZE.

Tak, mogłabyś na podstawie miesięcy obserwacji, prób i błędów dojść do niej samodzielnie. Albo błądzić latami. Tego nie wiem. Jestem jednak pewna, że Twój czas jest wiele warty. Dosłownie.


Czy to zadziała na etapie biznesu, w którym jesteś?


Zła wiadomość jest taka, że na każdym poziomie napotykamy przekonania, które blokują nas przed zarabianiem. Nawet ja teraz tworząc tę ofertę z nimi pracuję. Dobra to ta, że można je przepracować i pójść dalej.


Program Złam Kod Zarabiania jest stworzony dokładnie tak, aby każda osoba, niezależnie od etapu, mogła odkryć własną drogę do większych przychodów dzięki Archetypom Finansowym.

- Gabinet Kosmetyki HEBE

Aleksanda Tańska

"Gratuluję Ci świetnego pomysłu i pasji do dzielenia się wiedzą. Z kilkunastu szkoleń już korzystałam w swoim życiu, a Twoje jest NAJLEPSZE! Serio. Trzymam kciuki i reperuje firmę razem z Twoim planem!"

- Sposób na wnętrze

Beata Kowolik

"Dorota, bardzo lekko i przyjemnie mi się ciebie słucha. Strasznie lubię od ciebie czerpać wiedzę - jest to bardzo przyjemne - nie czuję że się uczę - a się uczę, to twój wielki talent "tak" przekazywać wiedzę."

"Dzięki pracy z Tobą i poznaniu Archetypów Finansowych zobaczyłam, dlaczego działam w określony sposób i dlaczego w pewnych rolach w biznesie czuje się jak ryba w wodzie.


Już rozumiem czemu niekoniecznie dobrze czuje się w sprzedaży, natomiast jako Gromadzicielka jestem świetnym dyrektorem finansowym. Wiem też z profilu Alchemiczki, że jeśli potrzebuję, to potrafię wymyślić mnóstwo sposobów na zarobienie dodatkowych pieniędzy.


Odkryłam też, że zagrożenia potrafiłam wykorzystać na swoją korzyść
i otrzymałam inspirację do rozwoju poza dotychczasowy horyzont!"

- OSM Power, kamilakruk.pl

Kamila Kruk

Wyobraź sobie, że miałabyś prosty, ale bardzo skuteczny sposób na zwiększenie przychodów w firmie dopasowany do Ciebie.


Jak myślisz ile mógłby Ci zaoszczędzić pieniędzy, frustracji i czasu teraz i w przyszłości?

Program Złam Kod Zarabiania w Biznesie

 • Nielimitowany czasowo dostęp do programu Złam Kod Zarabiania na specjalnej platformie, abyś miała łatwy i szybki dostęp o każdym czasie, w każdym miejscu.
 • 6 modułów z wideo, plikami audio i specjalnymi zadaniami w PDF, które w prosty i skuteczny sposób pomogą Ci przejść przez kolejne etapy programu.
 • 6 warsztato-webinarów, podczas których bezpiecznie przejdziesz przez najważniejsze kroki w budowaniu lepszej finansowej przyszłości.
 • 1 bonusowe działanie co tydzień - jeżeli będziesz miała na nie czas i ochotę, aby zwiększyć efekty Twoich działań i przychód.
 • Specjalna grupa na Facebooku, gdzie będziesz mogła poznać świadome, przedsiębiorcze kobiety, pracujące nad tym samym celem.
DOŁĄCZ W NAJKORZYSTNIEJSZEJ OPCJI

597 zł

DOŁĄCZ DO PROGRAMU

DOŁĄCZ Z PLANEM PŁATNOŚCI

98 zł x 7 miesięcy!

DOŁĄCZ Z PRZYJEMNYM PLANEM

Dziękuję Ci za dzisiejsze spotkanie. Archetypy są fascynujące! Moją chęć inspirowania i wspierania innych będę wprowadzać w życie bardziej świadomie bo do tej pory, mimo że chciałam robić to częściej, był to taki malutki głosik, który tłumiłam. Wydawało mi się, że pomaganie innym jest samolubne, bo mam z tego przyjemność! Już tyle się o sobie dowiedziałam a jeszcze kurs przede mną :-)


Renata Napierkowska

tłumacz i nauczyciel j. angielskiego

Zastanawiałam się, na ile praktyczne okażą się wskazówki i wiedza zawarta w programie. W jaki sposób ten program pomoże mi rozwinąć umiejętności sprzedaży, w dziedzinie w której stawiam pierwsze kroki i co tu dużo mówić, w obszarze którego dopiero się uczę.


Dzięki programowi dostrzegłam i zaczęłam rozumieć swoje podejście do pieniędzy. Zadania, które zrobiłam pozwoliły mi znaleźć odpowiedź, co jest dla mnie ważne w biznesie i po co tak naprawdę są pieniądze w moim życiu. To ułatwiło mi zmianę działania. Łatwiej jest mi mówić o mojej ofercie i negocjować z klientami. Mam na czym budować i widzę, że jest możliwe prowadzenie biznesu w zgodzie ze sobą i z zyskiem, bo wiem jaką dostarczam wartość.


Moja przełomowa myśl, która pojawiła się w trakcie programu to: naprawdę mogę zarabiać pieniądze z lekkością! :)


I dlatego poleciłabym ten program kobietom, które chcą głębiej zrozumieć motywy swoich finansowych decyzji. Dla wszystkich, które potrzebują praktycznego wsparcia w podjęciu konkretnych działań, aby zarabiać pieniądze czerpiąc ze swoich unikalnych talentów.


Ksenia Bartosiak

uczestniczka programu Złam Twój Kod Zarabnia w Biznesie

A Ty, czy pozwolisz sobie na "luksus" dobrych przychodów we własnej firmie?

TAK! POZWALAM SOBIE I DOŁĄCZAM DO PROGRAMU